MGL Video

MGL, Viyana merkezli bir video prodüksiyon şirketidir. MGL 2003 yılında kuruldu ve eğitim videoları, görüntü videoları ve canlı yayınlar konusunda uzmandırlar. MGL’nin web sitesi tasarımı, düzenleme, grafik tasarım ve programlama için bir ekibi vardır. MGL Video gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.

  1. Belgesel, televizyon ve haber konseptleri, kitap, planlama, prodüksiyon ve prodüksiyon sonrası personel/ekip döküm ataması, her şeyi çekme alanında deneyimlidir.
  2. Etkinlikler için video içeriği oluşturma, özetleme videolarının üretimi, mobil etkinlik düzenlemeye katılamayan kişilerin benzersiz görünüm videoları, avid media besteci dosya tabanlı teslim etme.
  3. Canlı akış için basın toplantısı kaydı veya bir veya daha fazla HD video kamera ile filme alınan dosya tabanlı kayıt, akıllı telefon, tablet ve ev bilgisayarı veya noktadan noktaya kullanan izleyiciler için tam ses hizmeti video yaşam akışı
  4. Teleprompter kiralama ve operatör hizmetleri, tripod veya tekerlekli taşıyıcı üzerinde kurulum, konuşmacının koçluğu, prodüksiyon sırasında metnin düzeltilmesi, uyarlanması ve yeniden biçimlendirilmesi desteği
  5. Eğitim Video İçeriği 2003 yılından bu yana TV ve video prodüksiyon alanında serbest meslek sahibi olup, bu arada basın ajanslarının ticaretini ve taşınır mal kiralamasını tamamlamaktadır. Etkinlikler, dahili iletişim, B2B, B2C ve WebTV için canlı prodüksiyonun prodüksiyon ekipmanlarımız (www.equipment24.at) ile gerçekleştirilmesi.