Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi  ev sahipliğinde 12-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen 21. Uluslararası İşletmecilik Kongresine proje konsorsüyüm olarak Mülteci ve Siğinmacilarin Girişim Kapasitelerinin Artirilmasinda Eğitimin Rolü ve Önemi adlı sunulu bildiri ile katılım gerçekleştirilmiştir.

28 ülkeden saygın bilim insanları ve iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen kongreye sunduğumuz araştıma sonuçları 21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi akademik kurul tatafından kabul edilmiştir.

Kongreyede çalışma ile ilgili proje koordinatörü Ali KIRAÇ sunum yaparak farklı ülkelerden olan akademisyenlere proje amaçları ve bildiri hakkında bilgi verildi. Bildirinin yayınlanması ve sonuçlarının analiz edilmesinde büyük emekleri olan Prof. Dr Emine İkikat TÜMER çalışma ile ilgili olarak “Bu çalışmanın akademik camiyaya katkı sunmasını temenni ediyoruz. Ayrıca saha çalışmaları kapsamında elde edilen bulguların farklı kongrelere katılım sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Etkinlik Galeri

Published On: Mayıs 12th, 2022 / Categories: Etkinlikler /

Bunu Paylaşın, Platformunuzu Seçin!